پخش سنگ مرمریت اداوی

یکی از سنگهای زیبا که رنگ صورتی داشته و نقطه های سفیدی که در آن وجود دارد باعث شده که زیبایی آن را دو چندان کند سنگ مرمریت اداوی است که برای تهیه آن می توانید به مراکز پخش شهرها مراجعه کنید و آن را در ابعاد مورد نظرتان تهیه کنید.

سنگ مرمریت اداوی

از آنجایی که سنگ مرمریت اداوی دارای کاربرهای زیادی و می توان آن را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کرد به همین علت این سنگها در بسیاری از مراکز فروش سنگ مرمریت یافت می شود همچنین آن را می توان به صورت اسلب و یا در طول و عرض که طی فرایندی اصلاح شده تهیه کرد.

سنگ مرمریت دارای سطح زیبا و ساب براق بوده که در کنار نگهداری نسبتا راحت و نظافت آسان آن موجب شده که خریداران آن برای انتخاب سنگ به آن اهمیت زیادی را بدهند و در برشهای مختلفی می توان آن را تهیه کرد.

در فرایند ساختمان سازی اگر از مصالح باکیفیتی استفاده شود می توان با استفاده از سنگ مرمریت از آن برای نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد البته توجه داشته باشید که نمای در مناطقی همچون پشت کابینت مناسب نیست به این دلیل که سنگ مرمریت اداوی قدرت جذب آب بالایی دارد و برای محیطهایی که با آب زیاد در تماس هستند توصیه نمی شود.

سنگ مرمریت جوشقان شهیادی

یکی از سنگهای قدیمی و معروف ایرانی که قدمت زیادی نیز دارد سنگ مرمریت جوشقان شهیادی است که این سنگ رنگ روشنی را دارد و لکه یا هاله های صورتی نیز در آن مشاهده می شود که به رنگ آن گل کالباسی هم می گویند.

سنگ مرمریت جوشقان ماهیت آهکی دارد و آب زیادی را جذب می کند و در گذر زمان لکه دار می شود برای استفاده از سنگ مرمریت جوشقان باید ذکر کرد که این سنگ برای محیطهای معینی کاربرد دارد و حتما قبل از خرید باید به نکات مهم توجه کنید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید این سنگها در محیطهای مربوط به خود مناسب بوده و در برخی از مناطق مانند محیطهایی که در مجاور آب و یا رطوبت است توصیه نمی شود همچنین شما با در نظر گرفتن این فاکتورها اقدام به انتخاب کنید.

سنگ مرمریت جوشقان شهیادی

سنگ مرمریت کاشمر

یکی از سنگهای بسیار معروف که محبوبیت زیادی را در بین سازندگان ساختمان و غیره دارد سنگ مرمریت کاشمر بوده که مزیتهای آن موجب شده که علاقه مندان به این سنگ از آن در موقعیتهای مختلفی استفاده کنند. یکی از علتهایی که موجب شده فروش این سنگ در بسیاری از مراکز زیاد باشد و برای مصالح ساختمان از آن استفاده زیادی انجام دهند قیمت ارزان آن است همچنین این سنگ طرح یکنواختی دارد و هنگام تهیه می توانید آن را در دو رنگ گلبهی یا همان صورت و کرم انتخاب کنید.

علتهای محبوبیت سنگ مرمریت کاشمر زیاد بوده و برای مثال یکی از مزیتهای مهم آن مقاومت بالای آن است که در برابر حرارت و دمای بالای کیفیت آن تغییر نمی کند همچنین این سنک در مقابل فشار به نسبت سنگ تراورتن عملکرد بهتری را دارد.

هر سنگ علاوه بر مزیتهایی که دارد معایبی را نیز دارد که حتما باید به آن نیز توجه داشت و سنگ مرمریت کاشمر از این قاعده مستثنا نبوده و در بر خورد با اسید آسیب پذیر بوده و در صورت بودن در شرایط آب و هوایی که دائم در حال تغییر است ظاهر آن رفته رفته تغییر خواهد کرد.

سنگ مرمریت لاشتر اصفهان

یکی از سنگهای زیبا که می تواند گزینه بسیار خوبی برای خاص پسندان باشد سنگ مرمریت لاشتر بوده که رنگ آن طوسی و خطهای سفیدی در آن را می توانید ببینید این سنگها را می توانید در اصفهان یا مراکز معتبر در سطح شهرها سفارش داد.

سنگ لاشتر به دلیل کاربردهای زیادی که دارد جزء سنگهای محبوب به حساب می آید دلیل این محبوبیت را می توان به قابلیتهایی همچون جذب بسیار کم آب نام برد همچنین این سنگ یکی از مقاوم ترین نوع سنگ مرمریت بوده و برای کسانی که روی استحکام سنگ بسیار حساس هستند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

سنگ مرمریت لاشتر اصفهان

سنگ مرمریت نمین

در حالت کلی سنگ مرمریت نمین با سنگ مرمر متفاوت است از آنجایی که ساختار سنگ مرمریت آهکی بوده و اجزاء داخلی آن از کریستال، دولومیت و غیره بوده می توان آن را به سه گروه ابری، چینی و کریستال دسته بندی کرد.

این سنگ دارای زمینه کرم است و می توان رگه های ابری مشکی را در آن می توان دید این سنگها به دلیل اینکه ساختار زیبایی را دارد در بازار داخلی بسیار پرطرفدار است همانند سنگهایی که در بالا توضیح دادیم می توانید آن را در اندازه های متفاوت و یا اسلب خریداری کنید این سنگها را معمولن در کف تالارها، لابیها و محیطهای لاکچری مشاهده کرده اید و این نشان دهنده محبوبیت این سنگ در بین افراد بوده که استقبال زیادی از آن کرده اند.

سنگ مرمریت ارسنجان

برای فراهم سازی سنگ مرمریت ارسنجان از روشهای منحصر به فردی استفاده می کنند و این سنگ نیز به صورت طولی و تایل فراوری می شود.

این سنگ برای محیط داخلی بیشتر مناسب است و حتما برای تمیز کردن آن باید دقت زیادی را داشت و ممکن است که به مرور زمان کدر شود که شما می توانید با انجام ساب آن را به حالت اولیه در بیاورید این سنگها اغلب برای پله و پارکینگ استفاده می شود همانطور که اشاره کردیم برای فضاهای بسته مناسب است.

سنگ مرمریت ارسنجان

سنگ مرمریت بسطام

یکی از سنگهای مرمریت که دارای کیفیتهای مختلفی است سنگ بسطام بوده که برای کف و دیوار همانند سایر سنگ های مرمریت که توضیح دادیم گزینه مناسبی بوده و رنگ آن بژ، نسکافه ای روشن است و آن را می توان در رنگهای تیره تر و روشن تر سفارش داد.

سنگ مرمریت بسطام همانند سایر سنگهایی که ذکر کردیم کدر می شود و با انجام ساب می توان رنگ آن را به حالت اولیه در آورد، همچنین این سنگ دارای دو نوع رگه دار خطی و گل پنبه ای که ظاهر آن محو است تقسیم می شود که شما می توانید طبق سلیقه تان آن را خریداری کنید و از نظر قیمت نیز تفاوتی باهم ندارد.

سنگ مرمریت جندق

اگر به دنبال یک سنگ جذاب هستید می توانید نوع مرمریت جندق را انتخاب کنید جلوه های بسیار زیبای این سنگ باعث شده که محیط را به صورت فوق العاده ای نمایش دهد ظاهر آن به صورت رگه هایی از تارعنکبوت بوده که با رنگ سفید بر روی سنگ قهوه ای جلوه ی بسیار زیبایی را نمایش می دهد.

سنگ پله مرمریت جوشقان

در بالا توضیحاتی در مورد سنگ مرمریت جوشقان داده شد و گفته شد که این سنگ برای محیطهای بسته مناسب است همچنین شما می توانید این سنگها را در رنگهای روشن و تیره تر انتخاب کنید همچنین عواملی همچون یکدست بودن و روشن تر بود همچنین با افزایش ضخامت و کیفیت و نوع برش  قیمت آن افزایش می دهد.

سنگ پله مرمریت جوشقان

سنگ مرمریت حاجی آباد

بسته به قیمت و سلیقه ای که دارید می توانید سنگ مرمریت حاجی آباد را در کیفیتهای متفاوتی خریداری کنید از این سو این سنگها به طور کلی دارای ویژگیهایی همچون مقاومت و چسبندگی بالا زمانی که ملات به آن اضافه می شود.

سنگ مرمریت خرم آباد

یکی از سنگهای قدیمی ایرانی سنگ مرمریت خرم آباد بوده که رنگ آن کرم یا بژ است که نوعهای باکیفیت آن از معادنی در استان لرستان استخراج می شود.

سنگ مرمریت خرم آباد در بین کشورهای خارجی نیز طرفداران زیادی دارد همچنین این سنگ به دلیل داشتن مقاومت زیاد، رنگ گرم و قیمت پایین موجب شده که در بین افراد داخلی از توجه خوبی برخوردار باشد.

سنگ مرمریت سمیرم

یکی از سنگهایی که علاوه بر محیطهای داخل برای خارج هم بسیار مناسب است سنگ مرمریت سمیرم بوده این سنگ بین مرمریت و تراورتن است و مزیتهای هر دو نوع سنگ را دارا است و همانند بسیاری از سنهای مرمریت مناسب دیوار، راه پله و غیره بوده و کاربردهای زیادی دارد البته ناگفته نماند که این سنگها دارای مدلهای مختلفی بوده که باید به آن نیز توجه داشته باشید.

سنگ مرمریت شیراز

یکی دیگر از سنگهای که قدرت جذب آب آن بسیار پایین است سنگ مرمریت شیراز است که رنگ آن گندمی بوده و خطهای صدفی در آن قابل مشاهده است همچنین این سنگ برای محیطهای خارجی مناسب نیست و در برخی از موارد شکلهایی فسیلی مانند در آن دید می شود البته این سنگ نیز مدلها مختلفی را داشته که هر کدام کاربردهای متفاوتی را نیز دارد.

سنگ مرمریت شیراز

سنگ مرمریت طبس

یکی از محبوب ترین سنگهای مرمریت نوع مشکی طبس بوده که از نظر تجاری جایگاه مهمی را دارد این سنگ به دلیل اینکه زیبایی خاصی که دارد در برابر فرسایش و آتش بسیار مقاوم بوده این سنگ در مقایسه با سنگ تراورتن از ویژگیهای و کاربردهای بیشتری برخوردار بوده به همین دلیل برای محیطهای داخل و خارج جزء گزینه های بسیار مناسب است.

سنگ مرمریت قرمز سنندج

یکی از سنگهایی که قابلیت ساب پذیری مناسبی دارد همچنین رگه های سفیدی مانند تار عنکبوت در آن دیده می شود سنگ مرمریت قرمز سنندج است که مقاومت بسیار بالایی نیز دارد.

این سنگ به دلیل داشتن کاربردهای خاص خود می تواند گزینه خوبی برای کف سازه ها باشد همچنین برخی ویژگیهایی در آن وجود دارد نمی توان آن را برای پیشتر پروژه ها پیشنهاد کرد.

سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان

اگر به دنبال یک سنگ مرمریت با کیفیت هستید می توانید گلدان بلک کاشان را در نظر بگیرید به این دلیل که این سنگ در کاشان استخراج می شود و تولید ایران است همچنین این سنگ به دلیل داشتن ظاهری بسیار زیبا گزینه بسیار منطقی می تواند باشد و رنگ مشکی با شکلهایی طلایی و سفید است که در بسیاری از محیطهای لوکس از آن استفاده می کنند.

سنگ مرمریت گلدن بلک کاشان

سنگ مرمریت لاشتر مشکی

یکی از سنگهای زیبا که به روشهای مختلفی ماننند تیشه ای، تامبل و غیره فراوری می شود سنگ مرمریت لاشتر مشکی است که برای محیطهای خارجی بسیار مناسب بوده و زیبایی فضا را نیز دو چندان می کند از این رو این سنگ علاوه بر جذب آب پایین مقاومت بالایی را نیز دارد.

سنگ مرمریت لاشتر چیست

شاید برایتان سوال باشد که سنگ مرمریت لاشتر چیست جالب است بدانید این سنگ در داخل و خارج از کشور محبوبیت زیادی را دارد سنگ مرمریت لاشتر است این سنگ به دلیل کاربرد و زیبایی که دارد جزء بهترین و معروف ترین سنگهای جهان بوده که رنگ آن خاکستری مایل به مشکی بوده که دارای رگه های سفید است.

سنگ مرمریت نمین اردبیل

یکی از سنگهای باکیفیت که دارای ویژگیهای منحصر به فردی است، سنگ مرمریت نمین اردبیل بوده که از معادن استان اردبیل استخراج می شود و در نزدیکی شهر نمین می باشد این سنگ برای محیطهای داخلی و خارجی مناسب بوده و در مورد رنگ آن در بالا توضیحاتی داده شد و می توانید با رجوع به بالا از آن مطلع شوید، همچنین به صورت اسلب و تایل فراوری شده و به بازار عرضه می شود.

سنگ مرمریت نمین اردبیل

سنگ مرمریت همدان

زیبایی و طرح خاص سنگ مرمریت همدان برای بسیاری از افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند واضح است از آنجایی که این سنگ قیمت بسیار مناسبی دارد همچنین این سنگ یکی از بهترین سنگهای جهان به شمار می رود که داری رنگهای تیره و روشن است.

سنگ مرمریت قروه

اگر می خواهید یک سنگ بسیار زیبا را خریداری کنید گزینه مرمریت قروه می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد این سنگ جز پر کاربرد ترینها بوده و در صنعت ساختمان سازی می باشد که اغلب این سنگها را در اماکن مذهبی و ساختمانهای مجلل مشاهده می کنید.

سنگ مرمر تبریز

به صورت کلی سنگ مرمر به معنای درخشان و شفاف شناخته می شود و قدمت بسیار طولانی نیز دارد همچنین این سنگ در تبریز نیز استخراج می شود همچنین سنگ مرمر دارای ویژگیهای فراوانی است به عنوان مثال نور را از خودش عبور می دهد و بیشتر جنبه دکوری را دارد از این سو قیمت آن نیز به نسبت سنگ مرمر بالا است.

سنگ مرمر فروشی در تهران

شما می توانید سنگ مرمر را اغلب در تمامی شهرها به ویژه مراکز سنگ فروشی تهران و غیره مشاهده کنید و در صورت لزوم می توانید آن را خریداری کنید همچنین برای انتخاب حتما باید دقت بیشتری را انجام دهید به این دلیل که قیمت این سنگ بالا بوده و شرایط خاص خودش را دارد.

اگر شما قصد خرید عمده سنگ مرمر را دارید ابتدا باید عرضه کننده ای را داشته باشید که بتواند با بهترین کیفیت سنگها را برایتان فراهم کند از این سو ممکن است در برخی از موارد سنگهای مد نظر شما را نداشته باشد.

سنگ مرمر فروشی در تهران

سایت ما با داشتن تجربه بسیار زیاد در تامین سنگهای مرمر و مرمریت توانسته است نیازهای بسیاری از تاجران و خریداران را برطرف کند همچنین شما می توانید با مشاوره گرفتن از ما انتخاب دقیقی را داشته باشید و همچنین با بهترین قیمت و کیفیت از ما خریداری کنید برای مشاوره و فروش با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.