سنگ تراورتن استخوانی دره بخاری دهبید

از بهترین و مرغوب ترین مصالح ساختمانی که در اکثر خانه های اعیانی برای زیبایی بیشتر استفاده می شود، سنگ تراورتن مدل استخوانی دره بخاری دهبید بوده که نسبت به مدل های مشابه خود دارای قیمت نسبتا بالاتری می باشد. این مدل از مصالح دارای دو نوع موج دار و ساده بوده که دارای طیف های رنگی سفید، بژ، کرم یا ترکیبی از این رنگ ها می باشد. اگر شما هم علاقه ای به آشنایی بیشتر با بهترین مصالح ساختمانی طبیعی دارید، پس با ما همراه شوید.

سنگ تراورتن استخوانی

از بهترین مصالح ساختمانی که در طبیعت بر اثر انباشت رسوبات در چشمه های آب گرم به وجود می آید، سنگ تراورتن بوده که امروزه مدل استخوانی آن دارای طرفداران زیادی می باشد.

این نوع از سنگ ها دارای جذب آب پایینی بوده و به راحتی می توان از آن در نمای ساختمان و یا قسمت های داخلی ساختمان به عنوان سنگ پله و کف استفاده کرد. مدل موج دار این محصولات که به صورت اسلب فراوری می شود، گزینه مناسبی برای کف سالن های بزرگ در هتل ها، سالن های غذاخوری و … می باشد.

سنگ تراورتن دره بخاری

امروزه بسیاری از مصالح ساختمانی جدید وارد عرصه ساخت و ساز گشته که در این میان تنها مصالحی که همیشه زیبایی خاصی داشته و خواهان بسیاری دارد، سنگ تراورتن دره بخاری می باشد.

این مدل از انواع سنگ های ساختمانی، بهترین گزینه برای استفاده در نمای ساختمان بوده و به دلیل پایین بودن جذب آب خود، از دوام و طول عمر بالایی برخوردار می باشد. این نمونه از سنگ های تراورتن، به دلیل جلا پذیری بالای خود یکی از پرفروش ترین محصولات ساختمانی به شمار می رود.

سنگ تراورتن دهبید

صفاشهر یکی از شهرهای استان فارس می باشد که به داشتن یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهان معروف است. سنگ تراورتن دهبید از محصولات طبیعی این شهر بوده که هر ساله بیشترین نیاز کشور را تامین می کند و توانایی صادرات محصولات ساختمانی خود را به بیشتر کشورهای جهان دارد.

سنگ دهبید که به سنگ کرم مارفیل نیز معروف است، از بهترین معادن این استان استخراج می شود و در بهترین کارگاه ها آماده ارسال به تمام نقاط کشور می شود. از ویژگی های این سنگ سطح صاف و صیقلی آن و قیمت بسیار مناسب بوده که دارای طرفداران زیادی می باشد.

سنگ تراورتن دهبید

انواع سنگ تراورتن

ایران یکی از غنی ترین کشورها در داشتن معادن انواع سنگ تراورتن و سنگ الماس می باشد که دارای بهترین نوع از این محصولات بوده و سالانه حجم زیادی از تولیدات خود را به کشورهای مختلف صادر می کند. این نوع از مصالح ساختمانی از دسته سنگ های آهکی بوده و از رسوبات موجود در دریاها، رودخانه ها، آب های گرم معدنی تشکیل شده است.

سنگ تراورتن رسوبی است

بسیاری از مصالح ساختمانی از خود طبیعت به وجود می اید که یکی از بهترین و ارزشمندترین آنها، سنگ تراورتن می باشد که از نوع رسوبی است. این محصولات که دارای خلل و فرج می باشند، از بابت سخت بودن نسبت به سنگ مرمریت نرم تر می باشند. این سنگ ها نسبت به سنگ های مرمر دارای تنوع بیشتر رنگی می باشند و مقاومت بیشتری در برابر تغییرات آب و هوایی دارند.

سنگ تراورتن مصنوعی

به دلیل کمبود معادن معدنی، در سال 1960 تولید سنگ تراورتن مصنوعی در ایتالیا به شیوه نوین آغاز گردید. این سنگ برای اولین بار توسط فردریک رنسام  مخترع انگلیسی طراحی و ساخته شد و دلیل اصلی این کار، حجم محدود استخراج سنگ های طبیعی و کم بودن تنوع در رنگ و طرح این سنگ ها بود. این مصالح ساختمانی از ترکیب خرده سنگ ها با ترکیبات دیگر ساخته شده و از لحاظ وزنی نسبت به سنگ های طبیعی وزن کمتری دارند.

سنگ تراورتن ابر و بادی

امروزه بهترین گزینه برای کسانی که نمای ساختمان خود را رومی و یا کلاسیک می کنند، سنگ تراورتن ابر و بادی می باشد. این نوع از محصولات که بیشترین فروش کشور را دارند، بیشتر به خاطر طرح و مقاومت بالای خود در نمای ساختمان ها قرار می گیرد.

این نوع از سنگ ها در رنگ های کرم و با رگه های روشن درون خود موجود می باشند که که این رگه ها باعث نام گذاری آن به ابر و بادی گشته است.

سنگ تراورتن پوست ماری

آذر شهر یکی از مراکز سنگ تراورتن ایران می باشد که معادن این شهر تولید کننده بزرگ سنگ های خاکستری پوست ماری در ایران می باشد.

یکی از ویژگی های خاص این محصولات، بافت منحصر به فرد موجود در این سنگ می باشد که عایق بسیار مناسبی در برابر سرما و گرما می باشد.

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب سنگ، میزان سبک بودن آن است تا در وزن کلی سازه تاثیر داشته باشد، این سنگ ها به دلیل ویژگی متخلخل بودن خود، درای وزن کمتری نسبت به محصولات مشابه خود داشته و باعث پرفروش بودن این محصول می باشد.

سنگ تراورتن لوشان

یکی از مصالح مطرح در بین مهندسان ساختمانی، سنگ تراورتن لوشان می باشد که از کیفیت بالا و جلای بسیار زیادی برخوردار است. این نوع از محصولات دارای رنگ روشن مایل به کرم می باشند و در دو نوع موج دار و بدون موج در بازار موجود بوده و یکی از محصولات ساختمانی پر فروش می باشد.

سنگ تراورتن لوشان

سنگ تراورتن تجره

یکی از پرفروش ترین محصولات سنگ تراورتن تجره، سنگ شکلاتی می باشد که از بهترین و محبوب ترین نوع این سنگ ها می باشد. این نوع محصولات که دارای رنگ های قهوه روشن و تیره می باشد، دارای خلل و فرج زیادی بر روی خود بوده و اکثر به صورت بی موج بریده می شود.

از خصوصیات بارز این محصولات، شفافیت و یکنواختی سطح آن می باشد که این سنگ ها را با نمونه های مشابه خود متمایز می کند.

سنگ تراورتن ترشاب

یکی از استان های صنعتی ایران مرکزی می باشد که دارای معادن بی شمار طبیعی بوده که یکی از مهمترین آنها، معادن سنگ تراورتن ترشاب می باشد.

سنگ های استخراج شده از این معادن، جز بهترین سنگ های استفاده شده در نمای ساختمان ها می باشد که مشتریان زیادی از اقصی نقاط ایران دارد. این نوع از محصولات دارای رنگ های کرم روشن می باشد و در دو نوع موج دار و بی موج برش می خورند.

سنگ تراورتن جنگلی

از مقاوم ترین محصولات سنگ تراورتن، سنگ های جنگلی بوده که بیشتر دارای رنگ های تیره با تم سبز می باشند.

این نوع از سنگ ها جذب آب بسیار پایینی نزدیک به صفر دارند و بهتریت گزینه برای نمای ساختمان ها و کف پوش محیط های باز می باشد.

سنگ تراورتن خلخال

از معادنی که دارای بهترین سنگ تراورتن در ایران بوده و تولیدات انبوهی از معادن خود انجام می دهد، خلخال می باشد.

محصولات این معادن بعد از استخراج به کارگاه های مختلف کشور فرستاده می شوند تا به بهترین شکل آماده ارسال به مراکز فروش سرار کشور شوند.

قیمت سنگ تراورتن خلخال

با توجه به تغییرات گسترده قیمت ها در بازار به دلیل نوسانات قیمت ارز، نمی توانیم برای سنگ تراورتن خلخال قیمت واحدی را بیان کنیم. ولی باید گفت که این محصولات نسبت به سنگ های تولید شده کشورمان قیمت مناسبی داشته و قیمت آن بنا به نوع درجه آن متفاوت می باشد.

سنگ تراورتن خام

در معادن بی شمار کشورمان سنگ های خام متعددی استخراج می شوند که یکی از نمونه های پرکاربرد آن، تراورتن می باشد. این نوع از سنگ ها توسط بهترین دستگاه های روز دنیا از معادن درابعاد مشخص استخراج می شوند و نسبت به سفارش کارگاه به انها ارسال می گردد.

سنگ تراورتن رگه دار

یکی از جذاب ترین سنگ های تراورتن که استفاده بسیار زیادی دارد، سنگ رگه دار می باشد که برای انواع کف ها در بیشتر ساختمان ها و هتل ها استفاده می شود. این نوع از سنگ ها که مقاومت فشاری بالایی دارند، به عنوان قرنیز و سنگ کف و کناره های پله استفاده می شوند. در بسیاری از ساختمان ها که از نماهای رومی و اروپایی بهره می برند، برای بهتر کردن جلوه ساختمان، از تراورتن های رگه دار استفاده می کنند.

سنگ تراورتن رگه دار

سنگ تراورتن رومی

یکی از مصالح ساختمانی که در نماهای رومی کاربرد بالایی دارد، سنگ تراورتن می باشد که به خصوص رنگ های شکلاتی آن مشتری های زیادی دارد. این نوع سنگ ها دارای مقاومت بالایی در برابر تمامی شرایط جوی دارد و دارای جذب آب پایینی می باشند و به همین دلیل استفاده از این سنگ ها در نمای ساختمان رواج یافته است.

سنگ تراورتن صلصالی

یکی از معادن بزرگ اصفهان سنگ تراورتن صلصالی می باشد که از قدیمی ترین معادن موجود در کشور می باشد. محصولات این معادن بیشتر به رنگ های سفید، کرم روشن و یاسی بوده و جز سنگ هایی می باشد که بیشتر در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ تراورتن طرح دار

همانطور که می دانید سنگ تراورتن از مصالح پرفروش کشورمان می باشد که در این میان سنگ های طرح دار از جذابیت بالایی برخوردار می باشند. بسیاری از مردم علاقه زیادی به استفاده این نوع از سنگ ها در نمای داخلی ساختمان دارند و دوست دارند کف حیاط و نما را ست کنند.

برای این کار انتخاب بهترین سنگ طرح دار کمک بزرگس به شیک شدن ساختمان می کند و خریداران باید بدانند سنگ انتخابی انها در چه جهتی باید نصب شود.

سنگ تراورتن قاین

از تولیدات معدنی خراسان جنوبی، سنگ تراورتن قاین می باشد که به مقاومت و کیفیت بالا مشهور می باشد. این نوع از محصولات معادن قاین، دارای تنوع رنگی بالا بوده و سنگ های رگه دار و ساده در این معادن استخراج می شود. محصولات قاین با توجه به مقاومت بالای خود، بیشتر به عنوان نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ تراورتن قاین

سنگ تراورتن گل پنبه ای

یکی از مصالح ساختمانی که در دسته مصالح تزئینی قرار گرفته است، سنگ تراورتن گل پنبه ای می باشد. این نوع از محصولات که دارای سطحی صاف و صیقلی هستند، از شفافیت و جلای بالایی برخوردار بوده و به همین علت در داخل ساختمان ها استفاده می شود. این نوع از محصولات از سنگ های تراورتن مشهور حاجی آباد بوده و دارای طرفداران زیادی در ایران می باشد.

سنگ تراورتن گرد

امروزه تجملات و کلاسیک بودن ساختمان ها از اولویت اول سازندگان بوده و بهترین مصالح این کار، سنگ تراورتن گرد و سنگ الماس خام می باشد. در بسیاری از خانه ها از این سنگ ها به عنوان رومیزی استفاده می شود و در بسیاری از مکان ها در ستونها استفاده می شود. امروزه با توجه به نماهای کلاسیک ساختمان ها، استفاده از تراورتن های گرد افزایش یافته است.

سنگ تراورتن لاشتر

در دنیای امروزه همه افراد به دنبال وسایل و ابزار های لوکس بوده و از مصالح لوکسی که امروزه موارد استفاده زیاد دارد، سنگ تراورتن لاشتر می باشد. این نوع از سنگ ها که پایه سیاه دارد، با رگه های سفید درون خود توانسته به محبوب ترین این محصولات در جهان تبدیل شود.

امروزه علاوه بر استفاده از این محصول در نما و داخل ساختمان، برای محصولات بهداشتی خانه از جمله سینک ها هم استفاده می شود.

سنگ تراورتن لاشتر

سنگ تراورتن لایبید

بسیاری از افراد علاقه به فضاهای داخلی سفید دارند که بهترین پیشنهاد برای کف و دیوار های داخل ساختمان آنها، سنگ تراورتن لایبید می باشد. این نوع از سنگ ها دارای زمینه سفید بوده که بر روی خود خط های نامنظم طوسی و سیاه وجود دارد.

این محصولات جذب آب پایینی دارند و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار بوده و عایق مناسبی در برابر گرما و سرما می باشد.

سنگ تراورتن نی ریز

از مصالح ساختمانی معروف که در استان فارس و شهر نی ریز تولید می شود، سنگ تراورتن بوده که به دلیل کیفیت بالا و کم رگه بودن سنگ های معدنی آن، طرفداران زیادی دارد و جز سنگ های پرفروش کشور می باشد. سنگ های تراورتن از لحاظ قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آنها ابعاد سنگ و میزان رگه های موجود در آن است.

اگه ابعاد سنگ استخراج شده بزرگ باشد و میزان تخلخل و رگه های آن کم باشد، جز سنگ های ممتاز لقب می گیرد و قیمت بیشتری در بازار خواهد داشت.

قیمت سنگ تراورتن هرسین

اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی راجب قیمت انواع سنگ تراورتن به خصوص مدل هرسین هستید، در ابتدا باید به شما بگوییم که به دلیل نوسانات بازار، امروزه قیمت مشخصی برای اجناس مختلف وجود ندارد. مسئله بعدی برای شما که به دنبال بهترین محصولات با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما برای خرید از مراکز معتبر بوده که کمترین نوسانات قیمت بازار را دارند.

قیمت سنگ تراورتن هرسین

این مجموعه یکی از مراکز بزرگ تولیدات ساختمانی و سنگ های تراورتن می باشد که شما می توانید تمام محصولات سنگی کشور را در این مجموعه مشاهده کنید و بعد انتخاب خود، مرغوب ترین و ارزان ترین محصول را دریافت کنید. یکی از اصل ترین کارهای این مجموعه برای رضایت شما، امکان خرید اینترنتی بوده تا در وقت و هزینه شما بسیار صرفه جویی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.