کارخانه سنگ معدن گوهره خرم آباد

ایران کشوری است که معادن بسیار زیاد دارد و کارخانه سنگ معدن گوهره خرم آباد یکی از بزرگترین آنها بوده که بالغ بر 17 میلیون تن از این سنگ را توانسته تولید کند.

این سنگ که از بهترین و مرغوب ترین سنگ های ساختمانی است علاوه بر آنکه توانسته است نیاز بازار داخل را تامین کند، بخش عظیمی از آن نیز به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر می شود.

قیمت سنگ گوهره خرم آباد

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین معادن ایران که مشتریان بسیار زیادی از سراسر جهان دارد، سنگ گوهره خرم آباد است و قیمت آن نسبت به سایر سنگ ها مناسب تر است. می توان گفت آنها نسبت به آلودگی حساس هستند پس نباید در مکان های کثیف آنها استفاده کرد. این سنگ به دلیل پر بودن در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم هستند و می توان در مکان های باز که در معرض برف و باران نیز هستند از آنها استفاده کرد.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن می توان به این موارد اشاره کرد:

 • ضخامت آن که تاثیر زیادی بر قیمت دارد.
 • نوع برش آن که هر چه ابعاد بزرگتر و برش های دقیق تر باشند قطعا گران تر خواهند بود.
 • کیفیت فرآوری آن از لحاظ مختلف از جمله ساب و برش تاثیر مستقیم بر آن دارد.

کارخانه سنگ گوهره خرم آباد

از جمله استان های ایران که در زمینه معدن غنی است لرستان است که کارخانه سنگ گوهره خرم آباد با تولید بسیار زیاد توانسته است نه تنها نیاز خود استان و کشور را تامین کند بلکه حجم صادراتی بسیار وسیعی از بازار اروپا و ‌‌آسیا را نیز بدست آورده است.

یکی از انواع آن سنگ مرمریت گوهره است که از مرغوب ترین نوع برای صنعت  ساختمان است که صادرات آن نیز به دلیل کیفیت بسیار بالا گسترده است.

کارخانه سنگ گوهره خرم آباد

معدن سنگ گوهره خرم آباد

از قدیمی ترین معادن ایران که از دیرباز صادرات بسیار گسترده ایی به خارج داشته است و بیشتر نیاز بازار داخلی را هم تامین کرده است معدن سنگ گوهره خرم آباد است که در درجات مختلفی از سینه کارهای معدن استخراج می شود.

این‌ سنگ دارای رنگ های کرم و‌ روشن تا تیره است که در دیواره ها و پله های داخلی بیشترین کاربرد را دارد. مقاومت فشاری بسیار خوبی دارد به همین دلیل برای امکان عمومی و‌ پر رفت آمد بسیار مناسب است.

سنگ گوهره خرم آباد

اگر خواهان آرامش، شکوه، گرمی، زیبایی و‌ یک فضای دلنشین با جلوه ای خاص و منحصر به فرد هستید برای ساختمان خود سنگ گوهره خرم آباد را انتخاب کنید که دارای رنگ های روشن می باشند و به زیبایی نور را انعکاس می دهند.

از آنها به عنوان سنگ نمای داخلی ‌و نیز قاب آسانسور هم استفاده می شود. این سنگ از خانواده سنگ های لایم استون است که از آن بیشتر برای پله ها، کف فرش و دیواره های مربوط به فضای سرپوشیده استفاده می شود.

سنگ گوهره خرم آباد

از دیگر کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کف پارکینگ.
 • کف واحدهای مسکونی.
 • به عنوان نما برای دیواره های داخلی ساختمان.
 • سنگ راه پله.

سنگ پله گوهره خرم آباد

یکی از مکان های پر رفت و‌ آمد که باید از نظر ظاهر بسیار شیک باشد راه پله است که علاوه بر شیک بودن باید داری مقاومت نیز باشد پس سنگ پله گوهره خرم آباد که در مقابل ضربه و فشار بسیار مقاوم است بهترین گزینه است که رنگ کرم،بژ و سفید می باشد. از آن به عنوان سنگ مرمریت گوهره نیز یاد می کنند.

فروش سنگ گوهره خرم آباد

این روزها بازار صنعت ساختمان سازی بسیار رونق گرفته است و پیمان کاران به دنبال بهترین نمونه آن هستند. از آنجا که سنگ گوهره خرم آباد به خاطر کیفیت بسیار بالا بازار فروش عالی دارد به طوری که حتی بازار های صادراتی زیادی نیز دارد.

معایب سنگ گوهره خرم آباد

در کنار تمام محاسنی که سنگ گوهره خرم آباد دارد شامل معایب نیز می شود که بسیار ناچیز هستند. از جمله اینکه:

معایب سنگ گوهره خرم آباد:

 • نمی توان از مواد شوینده بسیار قوی مانند وایتکس و جوهر نمک برای نظافت آنها استفاده کرد.
 • مواد اسیدی نیز به هیچ وجه نباید استفاده بشود.
 • هر چهار سال یک بار باید آنها را با دستگاه ساب زن براق کرد.
 • معادن سنگ گوهر خرم آباد.

یکی از زیباترین سنگهایی که برای نمای داخلی ساختمان و نیز به دلیل مقاومت بالا در راه پله استفاده می شود سنگ گوهر خرم آباد است که معادن آن در استان لرستان می باشد که حجم ذخایر آن بالغ بر 17 میلیون تن می باشد

معایب سنگ گوهره خرم آباد

عکس سنگ گوهره خرم آباد

با توجه به اینکه رنگ های بسیار متنوعی در سنگ گوهره خرم آباد وجود دارد و کاربرد های متفاوت برای مصارف گوناگون دارند  می توانید عکس های آن را در وب سایت ما مشاهده کنید

مشخصات فنی سنگ گوهره خرم آباد

دانستن ویژگی های منحصر به فرد و مشخصات فنی سنگ گوهره خرم آباد به شما کمک می کند تا انتخابی درست داشته باشید از جمله:

 • پر بودن آنها که سبب مقاومت آنها در برابر هر گونه ضربه و فشار شده است و به همین دلیل سال زدن و صیل پذیری بالایی دارند.
 • مقاومت آنها به حدی بالا است که از آنها در جدول ها نیز استفاده می کنند.
 • رنگ آن روشن تا تیره است و ناخالصی های اندکی در آن ها مشاهده می شود.
 • در واقع کدر نبودن رنگ آن و به عبارتی باز بودن رنگ آن از بارزترین مشخصات است.

سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

یکی از انواع سنگ های زیبا سنگ مرمریت گوهره خرم آباد است که از دسته سنگ‌ های آهکی دگرگون شده است که نسبت به بقیه سنگ ها دارای خلل و فرج کمتری هستند و به همین دلیل دارای مقاومت بیشتر و نیز وزن سنگین تر هستند.

قیمت سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

با توجه به اینکه صنعت ساختمان سازی روز به روز رو به افزایش است انبوه سازان و‌ پیمانکاران به دنبال مصالح ساختمانی مناسب با کیفیت از جمله سنگ مرمریت گوهره خرم آباد هستند که قیمت مناسب آن توجه همگان را به خود جلب کرده است. این سنگ‌ نه تنها به ساختمان جلوه ایی لوکس می دهد بلکه بسیار مقرون به صرفه است.

قیمت سنگ مرمریت گوهره خرم آباد

ما به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش که توانسته ایم حجم بسیار زیادی از بازار داخلی و صادراتی را بدست بگیریم آماده عرضه هر چه بیشتر آن به تمام نقاط ایران هستیم. کیفیت بالا و رضایت مشتری دو عامل موفقیت ما می باشد.

شما نیز اگر خواهان تهیه با کیفیت ترین سنگ با نازلترین قیمت هستید کافی است فرم را در وب سایت ما پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و بهترین نوع سنگ را برای شما عرضه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.