قیمت سنگ تراورتن بی موج کارخانه حاجی آباد

امروزه اطلاع از قیمت انواع سنگهای تزئینی از جمله سنگ تراورتن بی موج فراوری شده در کارخانه حاجی آباد، نقش کلیدی در انتخاب یکی از برترین نوع سنگهای موجود دارد تا بتوان آن را با کیفیت بسیار بالا و از منابع معتبر تهیه کرده و در عین حال خرید مرقون به صرفه نیز داشت.

سنگ الماس سفید در اکثریت قریب به اتفاق ساختمان ها و سازه های مدرن برای استحکام نمای داخلی و بیرونی و همچنین زیبایی بخشی خاص بصری به آن مورد استفاده فراوانی دارد.

سنگ تراورتن حاجی آباد

پیش از آنکه به کارخانه های سازنده این محصول در اقصی نقاط کشور بپردازیم و بهترین نوع محصول در رنگ، استحکام وکیفیت مواد اولیه را بیابیم، لازم است تا اطلاعات خوبی درباره سنگ تراورتن تولید شده در حاجی آباد در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم.

این محصول، در واقع یک نوع از سنگ آهک است که متاثر از فعالیت چشمه های مختلف آب گرم به صورت طبیعی در بسیاری از نواحی خشک و گرمسیری، تشکیل می شود و به طورکلی می توان گفت که فرایند تشکیل شدن این نوع سنگ از طریق عبور و جریان یافتن آب از میان سنگ های کربناتی چند هزار ساله که در اثر فشار و طی چندین قرن شکل گرفته اند، به دست می آید که به دلیل اسیدی بودن، ماده تشکیل دهنده کربنات کلسیم را در این سنگها به طور کامل در خود حل کرده و به صورت محلولی کربناتی یا بدون آن به روی زمین انتقال می دهد.

دراین مرحله به دلیل پایین آمدن فشاری که در زیر زمین به آن تحمیل می شد، کاهش حرارت تبخیر و آزاد شدن کربن به صورت لایه های نازکی از کلسیت که به روی یکدیگر رسوب کرده اند، پدیدار می شود.

تداوم این فرایند در طی ادوار مختلف در تحولات زمین شناسی باعث شده است که لایه های کربنات کلسیم سوراخ دار یا همان متخلخل و به اصطلاح بازار امروز تراورتن به وجود آید که ضخامت های متفاوتی دارد و می تواند از چند سانتی متر تا حتی چند متر نیز متغیر باشد.

سنگ تراورتن حاجی آباد

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد

با توجه به اینکه این نوع سنگ خام و یا انواع فرآوری شده آنها از بازار هدف و تقاضای جهانی بسیار مطلوبی برخوردار است، می بایست قیمت سنگ تراورتن تولید شده درکارخانه ها و یا به صورت طبیعی حاجی آباد به نوعی باشد تا بتواند از این لحاظ مزیت رقابتی خوبی را در بازار این نوع سنگ ها که دارای رقبای قدرتمند نیز می باشد، صادرات آن را از ایران در موقعیت مطلوبی قرار دهد و همچنین بتواند با ایجاد رقابت داخلی عرضه کنندگان این محصول به کیفیت آن در سطح بین‌الملل و همچنین پوشش کامل نیازهای داخلی کمک شایانی نماید.

در معماری و صنعت ساختمان مدرن، توجه به سنگ استفاده شده می‌تواند در ارزش‌گذاری بنا نیز موثر واقع شود و همانطور که میدانید سنگهای تراورتن در این زمینه نقش محوری ایفا می‌کنند.

باید توجه داشت که در بازار خرید و فروش این محصول سنگ های با کیفیت های متنوع و همچنین قیمت های مختلف ارائه می شود که برای داشتن یک خرید بهینه باید اطلاعات جامع و کاملی از انواع آنها و به خصوص نحوه قیمت گذاری آن در انواع روش های خرید، میتوانید در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید تا با افزایش آگاهی خود از این نوع محصول، مطلوبیت بسیاری را برای خود به دست آورید.

قيمت سنگ تراورتن بی موج حاجی آباد

به طوری که می دانیم این سنگ دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل انواع فشارهای محیطی نظیر نور آفتاب شدید، سرما و گرما است و به همین دلیل باید شما مشتری گرامی را از قیمت سنگ تراورتن بی موج در منابع معتبری چون حاجی آباد مطلع سازیم تا ازاین طریق همه نیاز های تامین یک محصول با مطلوبیت نهایی بسیار خوب را برطرف نماییم.

این سنگ به دلیل مقاومت فشاری بسیار خوبی که در بافت آن وجود دارد، می تواند از خاصیت صیقل پذیری بسیار مطلوبی بهره برده و در تراش انواع آن به نحو مطلوبی تاثیر گذار باشد.

لازم به ذکر است که از انواع بی موج سنگ تراورتن در ساخت انواع مجسمه و یا طرح های دکوراتیو در نماهای داخلی نیز استفاده بسیاری می شود.

همچنین در این بین لازم است که بدانیم در قیمت گذاری سنگ تراورتن حاجی آباد، پارامترهای مختلفی دخیل می باشد که در ذیل به برخی از مهمترین آنها اشاره مختصری می نمایم تا از این طریق بتوانیم جزئیات مفیدی را در اختیار شما مصرف کننده محترم قرار دهیم.

 • 1-  باید بدانیم که هرچه رنگ سطح بیرونی این محصول روشن تر باشد به همان نسبت فرآوری آن با هزینه بالاتری انجام شده و به تبع آن از قیمت بیشتری نیز برخوردار می باشد.
 • 2- هرچقدرکه کیفیت و دقت در موج ها روی آن بیشتر و نظم آن ها نیز چشم نوازتر باشد، در افزایش قیمت آن تاثیر بسزایی دارد.
 • 3- طبیعی است که هرچقدر ضخامت آن بیشتر باشد موجب افزایش قیمت محسوسی در آن خواهد شد.
 • 4- با توجه به برش پذیری دقیق تر و ابعاد بلندتر این محصول نیز قیمت آن بیشتر می شود.
 • 5- بدیهی است که هر چقدر از تکنولوژی های پیشرفته تری در زمینه ساب و اپوکسی رویه خارجی آن استفاده شود، قیمت آن نیز دچار نوسان بیشتری خواهد شد.
 • کارخانه سنگ تراورتن حاجی آباد

شایان ذکر است که این سنگ قابلیت فراوری انعطاف پذیری در بسیاری از محصولات تزئینی نظیر انواع سند بلاست را به صورت مات، بسیار براق یا بدون فراوری و به صورت آنتیک دارا می باشد ودر این زمینه محصول تولید شده توسط کارخانه سنگ تراورتن حاجی آباد به دلیل ارائه محصولاتی با طیف رنگی گسترده و کیفیت بسیار بالا شهرت فراوانی را برای خود کسب کرده است.

در این بین گفتنی است که سنگ های متخلخل انواع ملات سیمانی یا دوغاب گچی را به خوبی از سطح پشتی خود جذب کرده و باعث استحکام آن در طی سال های طولانی و در مقابل انواع فشارهای محیطی میشود.

سنگ تراورتن

معایب سنگ تراورتن حاجی آباد

در صنایعی که به طور گسترده از این نوع سنگ ها استفاده می کنند، معمولا از آن در نما و جهت ایجاد کنتراست رنگی مناسب بهره می برند ولی باید توجه داشت که یک وب سایت معتبر، باید در کنار مزایای این محصول به معایب سنگ تراورتن حاجی آباد نیز پرداخته و به این صورت اعتبار خود را به مشتریان اثبات کند تا بتواند به عنوان یک مرجع عالی در انواع جستجو های اینترنتی و حضوری توجه فعالان این حوزه در ابعاد خرید عمده و یا خرده فروشی را به خود جلب نماید.

بنابراین در این قسمت به سه مورد ازمهمترین این معایب که شامل موارد ذیل می باشد، اشاره کوتاهی می کنیم :

 • قیمت بسیار بالا و غیر رقابتی در بازار برای رنگ های روشن آن
 • شکسته شدن لبه های آن با کوچکترین بی احتیاطی در حمل ونقل
 • رنگ پریدگی بسیار بالا در اکثر طرح های منتظم

سنگ تراورتن حاجی آباد سفيد

همانطور که پیشتر به آن اشاره شد، این محصول یکی از قدیمی ترین سنگ هایی است که در نماهای رومی مورد استفاده قرار می گیرد و طیف رنگی گسترده ای را نیز دارا می باشد که سنگ تراورتن حاجی آباد سفید از جمله انواع پرطرفدار آن می باشد و به صورت یکدست و در نماهای بسیار ساده مورد مصرف فراوانی دارد و از خصوصیات بارز آن میتوان به دوام و ماندگاری طولانی مدت و از طرفی تغییر نیافتن رنگ این محصول در اثر مواجه شدن با انواع مواد آلاینده بیرونی اشاره کرد.

سنگ تراورتن حاجی آباد کرم

در بین محصولات تولید شده در این رده باید توجه داشت که سنگ تراورتن حاجی آباد در رنگ کرم آن، دارای یک از زیباترین طیف های رنگی متنوع است که از دیر باز توسط خط تولید پیشرفته این محصول، تولید شده و از شهرت و محبوبیت بسیاری نیز در داخل کشور و همچنین بازارهای بین المللی برخوردار است.

لازم به ذکر است که این محصول در برش خاصی که از آن بهره می برد، دارای ابعاد مناسبی است که این قابلیت را برای کاربرد این سنگ فراهم آورده تا در ساخت نماهای برجسته زیبا، مورد استفاده بسیاری از فعالان حوزه ساخت و ساز قرار گیرد.

در عین حال باید دانست که انواع کرم رنگ این محصول دارای یک لایه محافظتی از نوع یو وی است که می تواند کیفیت و درخشندگی آن را تا مدت های مدیدی تداوم بخشد.

سنگ تراورتن حاجی آباد کرم

سنگ تراورتن حاجی آباد بژ

باید توجه داشته باشیدکه در تولید سنگ تراورتن حاجی آباد در رنگ بژ آن، از دانش فنی رنگ دهی بسیار پیشرفته استفاده شده که می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید.

به همین دلیل واضح، سال های متمادی است که مورد توجه مشتریان سخت پسند و هوشمند قرار گرفته و در انواع نماهای بیرونی و داخلی سازه های مختلف استفاده فراوانی از آن می شود. شما عزیزان می توانید این نوع سنگ را در بالاترین کیفیت و با قیمت های استثنائی از طریق این وب سایت خریداری نمایید.

 سنگ تراورتن حاجی آباد شکلاتی

تاریخچه استفاده ازاین نوع سنگ به سال های بسیار دور و در روم باستان باز می گردد که در کشور ما کارخانه معتبر تولید سنگ تراورتن حاجی آباد، آن را در رنگ بسیار خاص شکلاتی و با الگو قرار دادن نمونه های با کیفیت و درجه یک مطرح در بازار بین الملل،تولید کرده و نیاز داخلی به آن را به خوبی پوشش داده است و حتی توانسته تا به حوزه تحت نفوذ برندهای مشهور وارد شود و جایگاه خود را در میان آنها تثبیت کند.

موزاییک ایرانی تولید شده دراین کارخانه، با وجود ورود رقبای جدید در صنعت ساختمان سازی مانند کامپوزیت ها، با تنوع بخشی به این محصول، توانسته تا حدود بسیاری محبوبیت خود را در میان آنها حفظ کند.

خرید سنگ تراورتن حاجی آباد

از سنگ تراورتن در هر نوع محیطی و بنا بر ترجیحات و سلایق مشتریان استفاده می شود و به همین دلیل لازم است تا شما مشریان گرامی از نحوه خرید سنگ تراورتن حاجی آباد اطلاع کافی داشته باشید که می توانید این جزئیات را از طریق کارشناسان و مشاوران خبره در این وب سایت به دست آورید. شما می توانید با شخصی سازی و سفارشی کردن این محصول در خرید عمده از تخفیفات ویژه ای توسط تولید کننده برخوردار شوید.

این محصول به قدری از تنوع بالایی برخوردار است که  می توان از آن در راه پله و یا تزئین دیواره های انواع نماها نظیر استخرهای سرپوشیده و یا رو باز بهره گرفت و این امر بستگی بسیار به خلاقیت و نوآوری شرکت سازنده آن و ارائه راه های خرید مختلف و ساده سازی مراحل آن دارد.

سنگ مرمریت

سنگ تراورتن شکلاتی

در این بخش باید به این نکته مهم اشاره کنیم که اگرچه منشا سنگ تراورتن شکلاتی در طبیعت استولی با این اوصاف باز هم در پیش گرفتن روش های خلاقانه و الگوهای مدرن نسبت به استحصال، فراوری و آماده کردن آن برای کاربرد فراوان در نما، نیاز دارد تا در کارخانه ها عملیات خاصی بر روی آن صورت گیرد که برش کاری عمودی بر روی لایه بندی و یا به صورت موازی و در انتهای خط تولید، فینیشینگ برای جلا دادن و صیقلی کردن آن برای جلوه زیباتر، باید به نحو مطلوبی اجرا شود تا باعث افزایش درخشندگی و صافی آن شود.

سنگ تراورتن شکلاتی موج دار

لازم است به این نکته در بازار این محصول اشاره کنیم که سنگ تراورتن شکلاتی موج دار از انواع بسیار پرطرفدار در بین خریداران این محصول است که بیشتر کاربرد آن در نمای بیرونی ساختمان می باشد.

این محصول بسیار خاص و آنتیک دارای ویژگی های بسیاری است که در ذیل به برخی از آنها اشاره ای گذرا داشته باشیم.

 • ظاهری زیبا و درخشندگی بسیار بالا و به دلیل ساب دادن استاندارد
 • استفاده از رزین برای فراوری آن با مقاومت بیشتر در برابر فشارهای محیطی
 • وزن بسیار سبک به نسبت سایر سنگ ها
 • میزان چسبندگی بسیار بالا
 • وجود معادن داخلی بسیار زیاد و تهیه مواد اولیه در ارزانترین قیمت ممکن
 • تمیز کردن رویه بسیار آسان

سنگ تراورتن شکلاتی موج دار

سنگ تراورتن بی موج

پیش از ادامه این مبحث باید بدانیم که تفاوت سنگ تراورتن بی موج و موج دار در چیست و درباره آن اطلاعات بسیاری کسب نمایید. لازم به ذکر است که در هنگام سفارش این نوع سنگ باید بدانید که انواع موج دار و بی موج کاربردهای متنوعی دارد و متفاوتی دارد که می تواند در تصمیم گیری برای خرید آن تاثیر زیادی داشته باشد. برای داشتن سطحی یکنواخت و طرحی یکدست بهتر است از نوع بی موج آن استفاده کنید.

 سنگ تراورتن گردویی موج دار

در بین محصولات تولید شده در این رده سنگ تراورتن گردویی موج دار از کارایی فراوانی در رویه بیرونی انواع نماها و تزئینات و همچنین دیوارها دارد. این نوع محصول در گذشته به دلیل نبود تکنولوژی مناسب برای تولید آن در برش های کوچک به بازار عرضه می شد که در حال حاضر کارخانه های معتبری نظیر حاجی آباد، آن را در طرح ها و ابعاد بسیار بلندتر و متنوع تر تولید می کند و توانسته سهم بازار گسترده ای برای آن به ارمغان آورد.

سنگ تراورتن موج دار

ضرورت استفاده از انواع تولید شده سنگ تراورتن موج دار در شکل دهی بسیار خاص و منحصر بفرد آن به فضای بیرونی نهفته است که می تواند در طرح های متنوع به ظاهر کلاسیک سازه ها، آنها را از حالت خسته کننده خارج کرده و نیاز به تعویض زود هنگام درآن را از بین ببرد.

این وب سایت در طول سال های فعالیت خودتلاش داشته است تا با ارائه بهترین محصولات در رده سنگ های تزئینی و در برند تراورتن، به رونق بازارآن کمک نماید. ما درصدد هستیم تا با ارائه راهکارهای متنوع توسط کارشناسان این حوزه و پاسخگویی شبانه روزی نظر شما مشتری گرامی را از هر لحاظ تامین کنیم.

سنگ تراورتن موج دار

تجربیات خریداران در بخش نظرات این سایت مهر تاییدی بر کوشش صادقانه ما در این بخش است که می تواند خیال شما را از بابت خریدی مطمئن آسوده سازد تا بتوانید این محصول را با کمترین هزینه ممکن و ارسالی سریع و به موقع به سراسر کشور، دریافت دارید و از خرید آن نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.